Improvizace jako základ

V čem je Laurychovo divadlo skutečně unikátní? Je to tím, že jednotlivá představení jsou originální a kromě jiného vychází z celkové improvizace. A co to znamená? Že i když je název konkrétního představení zcela stejný, může se stát, že výsledek bude zcela jiný. I když je v představení jeden konkrétní směr a jedna linie, neznamená to, že se jí herci musí vždy striktně držet. A celkově přispívá k tomu, že je Laurychovo divadlo opravdu velmi originální. Pokud máme být konkrétnější, tak musíme říci, že i když navštívíte dvě stejná představení, budete odcházet domů s tím, že každé bylo zcela jiné a v každém se objevilo něco zcela jiného. I to je důvod, že pravidelné návštěvy tohoto divadla nikdy nemusí omrzet.

Zkušení herciDivadlo herci představení improvizace

Právě kvůli tomu, že Laurychovo divadlo staví jednotlivé představení na improvizaci je také jasné, že v něm najdete hlavně zkušené herce. Tedy takové, u kterých máte jistotu, že skutečně velmi dobře, originálně a také vtipně zareagují na to, co se právě na pódiu děje a co dělají herci ostatní. Stejně tak dokážou i velmi dobře zareagovat na to, co se divákům líbí a pokračovat v daném tématu zábavy, nebo dějové linie. Právě celková všestrannost a spontánnost herců je v kombinaci s jejich nemalou originalitou důvodem k tomu, že je každé představení velmi oblíbené.

Mnohdy bez jakékoliv přípravy

Logickým lákadlem každých představení je také to, že můžete jako diváci obdivovat umění jednotlivých herců jak z toho důvodu, že jsou přesvědčiví, tak pochopitelně také z toho důvodu, že si musíte uvědomit, že mnohdy hrají zcela bez jakékoliv přípravy. To, co udělají nebo řeknou je totiž spojeno s faktem, že na dané rozmyšlení měli maximálně jenom několik málo vteřin. A přesto se jim daří to, že jsou originální, vtipní a zábavní a dokážou přitáhnout diváky. A to často i opakovaně, a to v rámci zcela stejných divadelních her.