Divadlo a jeho provedení

Laurychovo divadlo nabízí unikátní provedení

Doslova unikátní prostor určený k hraní jednotlivých her. Právě tak by se dalo charakterizovat Laurychovo divadlo. Pokud se podíváme na hlavní unikát, který je s ním spojený, je rozhodně nutné říci, že se nejedná o klasické uspořádaní, které je založeno na pódiu a následně jasně charakterizovaném hledišti. Kdo totiž Laurychovo divadlo někdy navštívil, tomu bylo hned na úvod jasné, že tento prostor pro umění je tak trochu jiný. Je to dáno hlavně uspořádáním, které když se na něho podíváme blíže, má nedivadelní stolovou úpravu. To pochopitelně znamená, že lidé nesedí v běžných řadách na běžných sedadlech.

Ideální pro občerstvení

Daný prostor tohoto divadla je zajímavý také z toho důvodu, že právě stolová úprava umožní jednotlivým návštěvníkům to, že se mohou během představení občerstvovat. Tento koncept je velmi oblíbený v celé řadě různých klubů a je tedy jasné, že si najde oblibu i u návštěvníků tohoto klasického divadla. Lidé tak mohou mít možnost si nejenom objednat pití, ale samozřejmě také různé pokrmy. To vše nabídne lákavý divadelní bar. Pochopitelně nezapomínejme také na to, že jíst i pít je možné po celou dobu hraní hry. Můžete se jako diváci občerstvovat a přitom vám rozhodně neunikne nic, co se na pódiu odehraje.

Rozdělení večera na jednotlivé fáze

Neopomíjejme také to, že možnost se občerstvit je spojena jak s tím, že jsou rozdělena jednotlivá místa s ohledem na posezení, tak nesmíme zapomínat na to, že celé představení je rozděleno tak, aby byl zajištěn i dostatečný čas k objednávkám, nebo ke konzumaci. Pokud budeme konkrétní, tak samotné představení je rozděleno na zhruba 3 celky po čtyřiceti minutách. Během nich se diváci dočkají také dvou přestávek, během kterých mohou probrat své dojmy, nebo si objednat další občerstvení ke svým stolům, kam následně usednou v hledišti a budou moci sledovat pokračování dané hry.